Біатлоніст Сергій Семенов показав найкращий індивідуальний результат збірної України в сезоні

20:02, 15 грудня 2016

Український біатлоніст Сергій Семенов фінішував сьомим у спринтерській гонці під час третього етапу Кубку світу у Нове Место, Чехія.

Українець пройшов дистанцію без промахів, а його відставання від лідера гонки становило 18,8 сек.

Також у топ-30 гонки опинилося ще троє українських біатлоністів. Дмитро Підручний фінішував 22-им, Артем Прима посів 23 місце, а Віталій Кільчицький прийшов до фінішу 27-им.

Переможцем гонки став француз Мартен Фуркад. Срібло завоював росіянин Антон Шипулін, а бронзу - норвезький біатлоніст Еміль Свендсен.

Сьоме місце Сергія Семенова у спринті - наразі найкращий індивідуальний результат українських біатлоністів у сезоні. Раніше найвищими індивідуальними досягненнями були дев'яте місце Юлії Джими у гонці переслідування та дев'яте місце Дмитра Підручного у спринті.

Також в активі українських збірних - четверте місце у чоловічій естафеті та бронзова нагорода під час жіночої естафети.