Біатлоністи збірної України опинились поза топ-10 гонки переслідування

16:16, 4 грудня 2016

У шведському Остерсунді завершився перший етап Кубку світу з біатлону. Останньою гонкою цього етапу стала гонка переслідування серед чоловіків, переможцем якої несподівано став російський біатлоніст Антон Бабіков.

25-річний біатлоніст з Росії зумів скористатися помилкою француза Мартена Фуркада, який на останньому етапі гонки припустився двох промахів і побіг на штрафні кола. Срібло гонки завоював ще один росіянин Максим Цвєтков, який провів усі чотири стрільби на нуль.

У свою чергу, Мартен Фуркад зробив по два промахи на першій та останній стрільбі і виборов бронзу у гонці переслідування.

Серед українців найкращий результат продемонстрував Дмитро Підручний, який із трьома промахами фінішував на 13-му місці. Артем Прима із двома неточними пострілами прийшов до фінішу 24-им.

Поза очковою зоною фінішували Віталій Кільчицький (49 місце) та Сергій Семенов (52 місце).

Нагадаємо, що найкращим результатом чоловічої збірної України в Остерсунді стало 9 місце Дмитра Підручного у спринтерській гонці.