Біатлоністка Анастасія Меркушина ввійшла у топ-10 спринтерської гонки чемпіонату світу

Українка продемонструвала найкращий результат в кар'єрі

17:05, 10 лютого 2017

22-річна Анастасія Меркушина продемонструвала найкращий результат серед представниць збірної України у спринтерській гонці чемпіонату світу.

Молода біатлоністка пройшла дистанцію без промахів і в результаті опинилась на 10-ій позиції спринтерської гонки. Цей результат став найкращим у кар'єрі Анастасії Меркушиної.

У свою чергу, Юлія Джима допустила два промахи і фінішувала лише 22-ою. Олена Підгрушна також помилилась двічі і посіла 34 місце. Валентина Семеренко, яка після довгої паузи повернулась до виступів, зробила чотири неточні вистріли і опинилась на 80-му місці.

Золото спринтерської гонки на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені завоювала представниця Чехії Габріела Коукалова. Срібло спринту здобула німкеня Лаура Дальмаєр, а бронзу - француженка Анаїс Шевальє.

Нагадаємо, напередодні збірна України фінішувала п'ятою під час змішаної естафети на чемпіонаті світу.