Біатлоністка Олена Підгрушна вперше в сезоні фінішувала у десятці найсильніших

16:59, 6 січня 2017

Капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна посіла сьоме місце за результатами спринтерської гонки під час четвертого етапу Кубку світу з біатлону, який триває у німецькому Обергофі.

Олена Підгрушна пройшла дистанцію без промахів, поступившись лідеру гонки на 51,3 сек. Відзначимо, що 7 місце - наразі найкращий особистий результат українки у цьому сезоні на етапах Кубку світу.

Ще дві українські біатлоністки потрапили у топ-20 спринту в Обергофі: Юлія Джима із двома промахами фінішувала 15-ою; Анастасія Меркушина без промахів посіла 19 місце, вперше у кар'єрі потрапивши у топ-20 гонки на етапах Кубку світу.

У свою чергу, Юлія Журавок та Ірина Варвинець, які допустили по одному промаху, фінішували на 55 та 56 місцях відповідно.

Переможницею спринтерської гонки стала чеська біатлоністка Габріела Соукалова. Срібло завоювала фінська спортсменка Кайса Макарайнен, а бронзу - француженка Марі Дорен-Абер.

Нагадаємо, напередодні Сергій Семенов посів 14 місце за результатами чоловічого спринту в Обергофі.