Біатлоністка Валентина Семеренко завершила сезон на третьому місці загального заліку

13:48, 22 березня 2015

Представниця збірної України Валентина Семеренко не зуміла вибороти Малий кришталевий глобус за результатами мас-старту під час завершального етапу Кубка світу з біатлону у Ханти-Мансійську, Росія.

Лідерка української збірної допустила три промахи на двох останніх вогневих рубежах і в результаті фінішувала десятою. Таким чином Валентина Семеренко програла боротьбу німкені Францисці Пройс за Малий кришталевий глобус у цій дисципліні, однак зберегла третє місце у загальному заліку.

Переможницею гонки стала німецька біатлоністка Лаура Дельмаєр. Срібло у мас-старті завоювала чеська спортсменка Габріела Соукалова, а бронзу - француженка Марі Дорен-Абер.

Цьогорічна володарка Великого кришталевого глобусу, білоруска Дарья Домрачева, прийшла до фінішу четвертою.

Інша представниця збірної України, яка кваліфікувалась до мас-старту, Юлія Джима, фінішувала 18-ою, допустивши три промахи.

До слова, сезон 2014/15 рр. став кращим у кар'єрі Валентини Семеренко - біатлоністка стала третьою за підсумками сезону, а також завоювала золоту нагороду на чемпіонаті світу у Контіолахті, Фінляндія.