Біатлоністка Валентина Семеренко здобула третю у новому сезоні нагороду

18:29, 18 грудня 2014

Українка Валентина Семеренко втретє в сезоні увійшла в трійку призерів етапу Кубка світу з біатлону. У спринтерській гонці в Поклюці українська біатлоністка з чистою стрільбою показала загальний третій результат, пише XSPORT.

Досить несподівано перемогу здобула чешка Габріела Соукалова, яка невдало стартувала на перших етапах. Друге місце посіла італійка Доротея Вірер. А ось головні фаворитки гонки Кайса Макарайнен і Дарина Домрачева через невдалу стрільбу опинилися за межею призерів.

Іншим українським біатлоністкам сьогодні похвалитися нічим. 38-е місце зайняла Ольга Абрамова, 53-е - Наталя Бурдига, 60-е - Юлія Джима.

У цьому сезоні на етапі Кубка світу Валентина Семеренко завоювала бронзу в індивідуальній гонці, а також срібло у гонці переслідування. Таким чином українка із 240 очками закріпилась на третьому місці загального заліку Кубка світу, впритул наблизившись до білоруски Дарьї Домрачевої, в активі якої 243 очки. Лідером заліку залишається фінка Кайса Макарайнен, яка здобула 308 очків.