Біатлоністка Юлія Джима фінішувала дев'ятою у гонці переслідування

12:57, 4 грудня 2016

Українська біатлоністка Юлія Джима ввійшла до першої десятки гонки переслідування під час першого етапу Кубка світу з біатлону у шведському Остерсунді.

Результат Юлії Джими, яка допустила два промахи, став найкращим у цій гонці серед українок. Олена Підгрушна з трьома промахами посіла 23 місце, Яна Бондар (4 промахи) фінішувала на 33-ій позиції, а Ірина Варвинець (6 промахів) - на 52-му місці.

Дев'яте місце Юлії Джими у гонці переслідування також стало найкращим для жіночої збірної України під час першого етапу Кубку світу. Раніше Юлія Журавок продемонструвала найкраще місце в індивідуальній гонці - 11, а Юлія Джима у спринті - 21 місце.

Переможницею гонки стала чеська біатлоністка Габріела Коукалова. Друге місце посіла німкеня Лаура Дальмаєр, а третє - італійка Доротея Вірер.