Біатлоністка Юлія Джима продемонструвала сьомий результат у мас-старті

13:39, 16 січня 2016

Під час мас-старту на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону у Рупольдингу українка Юлія Джима фінішувала сьомою. Цей результат став найкращим серед трьох представниць збірної України, які брали участь у гонці.

Юлія Джима відмінно пройшла перші два етапи гонки і перебувала серед лідерів, однак два промахи на останніх рубежах знизили шанси української спортсменки змагатися хоча б за квіткову церемонію. У результаті Юлія Джима прийшла до фінішу сьомою.

Ще одна українська біатлоністка, яка брала участь у мас-старті, Олена Підгрушна фінішувала 15-ою, маючи у своєму пасиві також два промахи. У свою чергу Ольга Абрамова, допустивши шість промахів, прийшла до фінішу лише 24-ою.

Переможницею гонки стала чеська біатлоністка і наразі лідерка загального заліку Габріела Соукалова. Срібло і бронзу перегонів здобули німецькі спортсменки - Франциска Хільдебранд та Лаура Дальмаєр.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 січня, також відбудеться чоловічий мас-старт, в якому братиме участь один представник збірної України - Дмитро Підручний. Початок трансляції на телеканалі UA: Перший о 17.10.