Біатлоністки Олена Підгрушна та Юлія Джима фінішували у топ-20 індивідуальної гонки

16:53, 19 січня 2017

Капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна посіла 17 місце за результатами індивідуальної гонки під час шостого етапу Кубку світу в Антхольці. Під час гонки українська біатлоністка допустила три промахи.

У свою чергу, Юлія Джима зробила п'ять неточних пострілів і фінішувала на 20-му місці.

Решта українських біатлоністок були менш успішними: Юлія Журавок - 34 місце, Анастасія Меркушина - 56 місце, Валентина Семеренко - 76 місце, Яна Бондар - 91 місце.

Переможницею гонки стала німкеня Лаура Дальмаєр, яка з двома промахами зуміла продемонструвати перший результат. Срібло індивідуалки завоювала француженка Анаіс Шевальє з одним промахом в пасиві, а бронзу несподівано здобула італійка Алексія Рунгальдьє.

Під час шостого етапу Кубку світу з біатлону в італійському містечку Антхольц-Антерсельва також відбудеться індивідуальна гонка серед чоловіків, жіноча та чоловіча естафети і мас-старти.