Біля автовокзалу у Львові розбудують мікрорайон з лікарнею, дитсадками та школою

Масштабні плани реалізовуватимуть протягом 4-7 років

31 серпня

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 31 серпня затвердив зміни до детального плану території біля автовокзалу на вул. Стрийській. Впродовж 4-7 років тут планують збудувати кілька житлових комплексів, паркінги, школу та лікарню.

Детальний план для цієї території площею 50,7 га був розроблений у 2009 році перед будівництвом стадіону «Арена Львів». Сьогоднішнє рішення виконкому вносить зміни у цей детальний план, зокрема уточнює функціональне призначення земель під нові будівництва, зокрема на вул. Вернадського та вул. Стрийській. Повна реалізація цього детального плану займе 4-7 років.

Зокрема, на вул. Вернадського на площі 1,21 га зведуть житловий квартал. У першій черзі будівництва запланований 9-10-поверховий будинок на 100 квартир з внутрішнім двором, де заплановано облаштувати зелені зони та дитячі майданчики. Тут також будуть передбачені місця для паркування. Загалом у цьому житловому кварталі проживатиме близько десяти тисяч мешканців.

Макет нового будівництва на території біля автовокзалу

Пізніше у межах ДПТ планують звести ще два житлові комплекси на 9 та 4 будинки, а також 4-6-поверховий готель на вул. Стрийській (біля автовокзалу).

Також біля вул. Вернадського резервується земельна ділянка під будівництво міської лікарні на 600 ліжок і ще одна – під будівництво школи на 1650 учнів. Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський уточнив ZAXID.NET, що наступного року у Львові відбудеться архітектурний конкурс на будівництво нової школи, але наразі невідомо, чи вона буде приватною, чи комунальною.

Детальний план території також передбачає будівництво дитячих садочків на території житлових кварталів «Леопольтаун», ЖК «Новий», ЖК «Квіти Львова», будівництво яких зараз активно триває.

Цифри на цьому проекті показують, які саме об'єкти і де будуть збудовані протягом 10 років (для збільшення - клікніть на зображення)

Впродовж найближчих років на цій території збудують кілька багаторівневих паркінгів, офіси, спортивний комплекс, торгово-розважальний комплекс та церкву. Також на вул. Вернадського мають завершити будівництво пожежного депо.

Аби реалізувати усі зміни, передбачені детальним планом території, доведеться збудувати кілька нових вулиць у межах цього мікрорайону.

Нагадаємо, що у Львові планують прокласти трамвайну колію з Сихова до вул. Княгині Ольги. Ця колія, зокрема, проходитиме через вул. Вернадського до автовокзалу та по вул. Стрийській.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України