Біля Берестечка буде дитячий козацький табір

18:18, 25 червня 2008

25 червня у селі Пляшева Рівненської області волиняни розпочнуть козацьке дитяче оздоровче таборування з нагоди відзначення 357-річниці Берестецької битви.

Учасники кількаденного таборування зможуть вивчити історичні події в період Берестецької битви, як в експозиції музею так і, пройшовши по місцях, де звершили подвиг 300 козаків, де була ставка Богдана Хмельницького та козацька переправа.

Також вони ознайомляться: з елементами козацького звичаю на козацькому колі, на зустрічах-бесідах з козаками; з історичною козацькою зброєю; з народними звичаями та обрядами.

Проведення козацького дитячого оздоровчого таборування має на меті формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я, поглиблене вивчення історії національно-визвольної боротьби українського народу на теренах історичної Волині.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Організаторами дитячого таборування виступили Волинська ОДА, ВОТК, Волинська Січ Війська Запорізького, МГО "Військо Запорозьке", за участі Волинського обласного управління МНС України та козацьких товариств Рівненської області.