Біля ЦВК на мітинг опозиції проти фальсифікацій за різними даними зібралися від однієї до двох тисяч людей. Вони тримають символіку "Батьківщини", "Свободи" та УДАРу. Учасники скандують "Ганьба!", "Банду - геть!" та "Зека геть!".
До мітингу приєднуються нові колони людей.
Зокрема, як повідомив голова Львівської обласної ради, кандидат у депутати від ВО «Свобода» Олег Панькевич, який сьогодні також бере участь в пікетуванні ЦВК, з Львівської області до Києва сьогодні вночі приїхали 150 представників від об’єднаної опозиції «Батьківщина» та ВО «Свобода».
Паралельно мітинг на захист результатів виборів збирає Партія регіонів.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google