«Боруссія» і «Легія» забили 12 голів у матчі Ліги чемпіонів

І встановили новий рекорд турніру

23:39, 22 листопада 2016

У п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів дортмундська «Боруссія» і варшавська «Легія» забили 7 голів у першому таймі. Такий результативний перший тайм зафіксували вперше за історію проведення турніру, передає Tribuna.com.

Загалом поєдинок у Дортмунді завершився неймовірно результативним рахунком 8:4, що стало новим рекордом у Лізі чемпіонів.

Форвард «Легії» Александар Прійовіч оформив дубль, забивши на 10-ій і 24-ій хв. Між цими голами відзначилися дортмундці Шінджі Кагава (18-та і 20-та хв) та Нурі Шахін (20-та хв).

На 28-ій хв форвард «Боруссії» Усман Дембеле забив четвертий гол своєї команди після того, як Александар Прійовіч влучив у поперечину. А на 32-ій хв Марко Ройс зробив рахунок 5:2 на користь дортмундської «Боруссії».

Суперники продовжили гольову перестрілку у другому таймі. На 52 хв зустрічі знову відзначився Марко Ройс, а через кілька хвилин забив півзахисник «Легії» Міхал Кухарчик - 6:3.

На 81 хв матчу сьомий м'яч за «Боруссію» забив Фелікс Пасслак, на що «Легія» відповіла ударом Неманьї Ніколича на 83 хв - 7:4.

На 90 хв матчу хет-триком відзначився Марко Ройс, завершивши гольову перестрілку рахунком 8:4, що стало новим рекордом результативності за матч у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, у матчі першого туру Ліги чемпіонів «Легія» поступилась «Боруссії» з рахунком 0:6.