«Боруссія» програла «Монако» у перенесеному через вибух матчі

22:19, 12 квітня 2017

У першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів дортмундська «Боруссія» поступилась «Монако» з рахунком 2:3.

Гості зуміли відкрити рахунок зустрічі на 19 хв матчу піся удару 18-річного нападника Кілліана Мбаппе. Наприкінці першого тайму «Монако» подвоїло перевагу завдяки автоголу захисника «Боруссії» Свена Бендера.

Дортмундці зуміли відповісти лише на 57 хв зустрічі - забив нападник Усман Дембеле. Однак Кілліан Мбаппе на 79 хв матчу реалізував дубль, на що «Боруссія» відповіла голом Сіндзі Кагави, однак нічию витягнути вже не змогла.

Нагадаємо, чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів «Боруссія» - «Монако» перенесли на один день через вибух.

У вівторок, 11 квітня, біля автобусу з гравцями і тренерами дортмундської команди стався вибух. Інцидент трапився за кілька годин до початку матчу, бомба була закладена поруч з готелем, де базувалася команда. Від детонації вилетіли передні вікна автобусу.

Пошкодження отримав захисник Марк Бартра. Решта команди не постраждала.