Кохання, яке перемогло війну. Олексій та Дарія познайомились у госпіталі у Львові. Він – танкіст одеської 28-ї бригади, який потрапив у госпіталь після важкої бойової травми. Вона – психолог та танцівниця. Травма Олексія не стала перепоною для Дарії. А незабаром пара поєднала серця. Та зробили це закохані у незвичний спосіб – обвінчались на київському вокзалі. Тепер мають намір допомагати іншим здобувати щастя.
«Життя не скінчилося в одну мить, воно нарешті починається», – так щасливий боєць Олексій Скриба описує свої відчуття після повернення з фронту та найголовнішої зустрічі свого життя із Дар'єю.
Після п'яти років на війні танкіст 28-ї бригади опинився на візку. Та Красногорівка, Мар'їнка та Станиця Луганська були не найважчими випробуваннями.
«У 2014-2015 роках були певні відчуття, було гаряче. Мені найтяжче було інтегруватися у це життя – цивільне, особливо в Одесі, легше було повернутися на фронт, аніж бути вдома», – розповів учасник бойових дій Олексій Скриба.
Олексій втратив здоров'я, але натомість знайшов кохання. У Львові молодят познайомила відома волонтерка Наталія Арестова.
«Так сталось, що вона дізналась, що я займаюсь танцями і запропонувала зробити нам щось госпіталю військовому для хлопців. Це як частина реабілітації. Зараз у світі дуже відомі танці на візках і Олексій мав бути моїм учнем, але в нас сталось кохання», – сміється волонтерка Дар'я Казакова.
А через сто днів після знайомства на новорічні свята Олексій та Дарія поєднали серця в оригінальний спосіб. Палацом урочистих подій став київський вокзал, а вінчав пару звільнений з російського полону пастор та волонтер Сергій Косяк.
«Ми хотіли, щоб це було романтично, не так, як у всіх. Здається, в нас вийшло», – розповідає волонтерка Дарія Казакова.
Тепер у родині їх троє – Олексій, Дарія та Ілля. 8-річний син Дарії займається айкідо, допомагає мамі із волонтерством та точно знає, хто напав на Україну.
«Тому що Росія хоче захопити Україну. Я хочу, щоб все це припинилося, не хочу, щоб була війна, щоб люди страждали», – каже Ілля.
У Львові, кажуть, найкращі умови для життя людей на візку. Тепер сім'я трьох щасливих людей мріє подорожувати та хоче надихати інших.
«Ми плануємо бути разом і допомагати іншим людям в міру сил своїм прикладом. Просто хочемо сказати всім, що насправді можливо все в цьому житті, немає ніяких перешкод, якщо людина прагне бути щасливою», – волонтерка Дар'я Казакова.
До слова, у Львові за час війни уже створились сім схожих на Олексія та Дарію пар.