Британець Льюїс Хемілтон став триразовим чемпіоном «Формули-1»

11:04, 26 жовтня 2015

Британський пілот команди Mercedes Льюїс Хемілтон здобув перемогу на Гран-прі США і став триразовим чемпіоном світу «Формули-1», повідомляє офіційний сайт престижних автогонок.

Люїс Хемілтон зумів здобути титул чемпіона за три гонки до завершення сезону. На другому місці фінішував його партнер по команді Ніко Росберг, на третьому - Себастьян Феттель на Ferrari.

Свій перший титул Люїс Хемілтон виграв у 2008 році, виступаючи за McLaren. У минулому сезоні британець виграв чемпіонат світу на Mercedes.

До слова, рекордсменом за кількістю титулів є німець Міхаель Шумахер, який сім разів ставав чемпіоном світу. Із чинних спортсменів більше трьох разів чемпіоном «Формули-1» ставав Себастьян Феттель, який перемагав чотири рази.