Британські урядовці не відвідають навіть фінал Євро за участі Англії

14:25, 22 червня 2012

Навряд чи хтось із представників британського уряду відвідає навіть фінал Євро-2012 у Києві в тому випадку, якщо збірна Англії вийде до цього фіналу.

Про це сказав міністр закордонних справ Великобританії Джеремі Браун, повідомляє ВВС.  «Я не покладав би великих надій на те, що ми відвідали б цей матч, тому в нас є зауваження щодо дотримання прав людини (в Україні – ред.)», - зазначив урядовець.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністри британського уряду не приїдуть на чвертьфінал Чемпіонату Європи з футболу до Києва, де в неділю відбудеться матч між збірними Англії і Італії.

Зазначимо, що збірна Англії пройшла до чвертьфіналу Євро-2012, перемігши збірну України з рахунком 1:0. При цьому арбітр матчу не зарахував чистий гол у ворота англійців.