БЮТ розраховує на більшість в Івано-Франківській облраді

17:10, 7 червня 2010

«У тому, що деякі депутати із БЮТ вийшли, є і позитивний процес. Ми повинні зрозуміти одне – вибори були в 2006 році. Тоді розклад політичних сил і емоції людей були іншими. Ті, хто вірив в свободу, Ющенка, ті йшли і в «Нашу Україну», і в БЮТ. Сьогодні, коли БЮТ в опозиції, дехто не може витримати. І я не бачу тут трагедії», – заявив керівник фракції БЮТ в Івано-Франківській облраді Юрій Романюк на засіданні прес-центру «Вектор» 7 червня.

За його словами, БЮТ готовий до місцевих виборів і має на меті отримати більшість мандатів в облраді та збільшити свої ряди в районних і міських організаціях, – повідомив кореспондент ZAXID.NET .

"Ми переконані, що це буде. Ми збільшимо чисельність наших рядів за рахунок відтоку людей, які зневірені і в "Нашій Україні", і в інших демократичних силах, які розсипались".

"БЮТ на Прикарпатті – це найбільш багаточисельна партія в області. Нині до неї входить понад 18 тисяч людей. Це реальні люди, а не фількіні грамоти, яких хтось колись записав до партії і вони 20 років там числяться", - наголосив Романюк.

Водночас, Юрій Романюк передбачає якісне оновлення обласної ради після місцевих виборів через мажоритарну систему. Окрім БЮТ, на думку Романюка, в облраду можуть потрапити ще "Фронт змін" та "Свобода".

"Якщо сам Тягнибок на президентських виборах взяв у Тернопільській та Івано-Франківській області 6-7% , що менше, ніж Партія регіонів, то це знаковий момент для того, щоб задумалась його політична сила", - зазначив Романюк.