Cадовий розкритикував ремонт дворика на вул. Виговського

22 серпня

У Залізничному районі Львова відремонтували двір між кількома багатоповерхівками. Тут облаштували понад 3,5 тис. м2 міжбудинкового покриття, хідники, зону для занять спортом та дозвілля. Мешканці задоволені, та все ж підряднику доведеться дещо виправити.

Громадський простір на вулиці Виговського почали облаштовувати ще восени минулого року. В результаті міжбудинкова територія чотирьох будинків повністю оновилась. З'явились футбольне та баскетбольне поле, тренажери, пісочниці, гойдалки та смітники.

«Влаштування внутрішньоквартальних проходів і хідників біля будинків 1, 3, 5, 7, влаштування нового дитячого майданчика, нового спортивного майданчика ‒ він багатофункціональний, 30 лавочок для відпочинку та освітлення», ‒ каже голова Залізничної районної адміністрації Ірина Джурик.

На усі роботи місто виділило понад 4,5 мільйони гривень. Інспектувати результат витрат чималих коштів прибув і міський голова. Зауваження як до проектанта так і до підрядників.

«Щоб підрядник робив те, що було намальовано, ви перевірте, з міліметром пройдіться, підніміть цей проект з точки зору здорового глузду, візьміть нормальних людей, щоб це можна було доопрацювати», ‒ дає настанови міський голова Львова Андрій Садовий.

Зокрема, покриття дитячого майданчика недостатньо міцне, штучна трава де-не-де відстає від основи, розташування лавок та бордюрів не продумане як годиться.

«Я так бачу, що на етапі проектування деякі речі не були враховані, тому буде проведена ще одна зустріч проектантів і підрядників, щоб врахувати ці зауваги, які ми сьогодні побачили. Вони не є критичні, але вони є», ‒ підсумував міський голова Львова Андрій Садовий.

Недоліки підрядник має усунути без додаткових коштів. Втім, мешканці прилеглих будинків уже тішаться новому двору. Кажуть, тепер до них на майданчик ходять батьки із дітьми навіть з інших будинків.

«Це був майданчик, в якому я проводила своє дитинство. Були руїни, знищені гойдалки, а зараз задоволені», ‒ каже місцева мешканка Уляна.

«Зробили прекрасно, порівняно з тим, що тут було. Нічого не було ‒ одна пісочниця і все», ‒ каже місцевий мешканець Михайло.

На черзі на цій вулиці ‒ масштабний ремонт тротуару від Городоцької до Любінської вартістю 5 мільйонів гривень. Загалом на капітальні ремонти у районі виділили 36 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України