Матч між ФК «Львів» та «Чорноморцем» зупиняли через фанатів «Карпат»

Вболівальники одеського «Чорноморця» теж відзначились

13:27, 24 лютого 2019

Під час матчу у межах Прем’єр-ліги ФК «Львів» програло одеському «Чорноморцю» з рахунком 0:1. Матч відбувався на стадіоні «Україна» у Львові. Через хуліганські дії фанатів львівських «Карпат» та «Чорноморця» матч доводилось двічі зупиняти.

На поле гравці ФК «Львів вийшли в футболках з фотографією Лукаса Тейлора та написами двома мовами португальською та українською «Estamos juntos - Ми з тобою». У такий спосіб клуб висловив підтримку своєму гравцеві, який отримав серйозну травму. Через перебір «гірчичників» гру пропускав також найкращий бомбардир команди Бруно.

Тож у цьому матчі ФК «Львів» був дуже блідою копією того колективу, що переміг «грізну «Олександрію» в останньому минулорічному матчі. Гра у господарів не ладилася, м’яч не тримався, територіальною та ігровою ініціативою володіли гості.

Матч Прем’єр-ліги між ФК «Львів» та «Чорноморцем» (усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET)

Єдиний гол на рахунку Віталія Гошкодері на 32 хвилині. Мабуть, гості мали реальні шанси забити ще принаймні два м’ячі. Проте в одному епізоді головний арбітр не зарахував гол через офсайд, у іншому – воротар львів'ян чудом обіграв форварда одеситів, який виходив сам на сам…

Матч запам’ятався ще й «перфомансами» фанів трьох команд. Малочисельні вболівальники ФК «Львів» (700 чоловік при температурі -6) вели себе пристойно та гарно заспівали національний гімн на останніх хвилинах матчу.

Матч відвідали «зелено-білі» фани «Карпат». Вони співали лайливі пісні на адресу господарів, скандували «Тут вам не раді» (через ремонт газону на домашньому стадіоні «Арена Львів» підопічні Юрія Бакалова тимчасово гратимуть на «Україні») та закидували поле фаєрами. Арбітр матчу Володимир Новохатній навіть був змушений призупинити гру на декілька хвилин.

Проте найбільше здивували фани «Чорноморця». Якщо зняті штани, вивішені на огорожу килими та шуби, скандування відомих кричалок про Путіна ще сприймалося місцевою публікою доволі позитивно, то вибігання на поле під час гри двох п’яненьких футбольних хуліганів змусило рефері знову призупиняти матч. Веселих псевдовболівальників забрали до поліції.