Через екологічну катастрофу у Криму з півдня Херсонщини евакуйовано 400 дітей

12 вересня

У зв’язку з екологічною катастрофою у Криму, з Каланчацького та Чаплинського районів Херсонщини станом на 11 вересня евакуйовано понад 400 дітей.

За повідомленням журналістів УНІАН, дітей розмістили в оздоровчих таборах Скадовська. Найближчим часом обласна влада має вирішити питання фінансування подальшого перебування дітей та їхніх батьків. Директор департаменту освіти та науки Херсонської ОДА Євген Криницький розповів журналістам, що до оздоровчих таборів, станом на 11 вересня, прибули 306 дітей шкільного віку в супроводі педагогів і 99 дітей віком до шести років. Передбачається, що діти пробудуть там два тижні, школярі продовжать навчання в школі № 2 у Скадовську.

Наразі у зараз у прикордонних районах області працюють лабораторії, які аналізують стан навколишнього середовища. У разі погіршення ситуації може бути ухвалено рішення про продовження перебування дітей із цих районів в оздоровчих таборах.

Як повідомляв ZAXID.NET, у ніч на 24 серпня 2018 року в окупованому Росією Криму, в місті Армянськ, де розташований завод «Титан», сталися викиди невідомої отруйної речовини, які також дісталися до деяких районів Херсонської області. Згодом кримський «Титан» призупинив роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1
Головні новини Львова за 15 листопада
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн
Екс-директор спортклубу Порошенка став власником скандальної газової компанії
Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів
У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Андрею Шептицькому
«Тепер я вже набігаюся»
Мерія пропонує підняти вартість проїзду у львівських маршрутках до 8 грн