Через екологічну катастрофу у Криму з півдня Херсонщини евакуйовано 400 дітей

12 вересня

У зв’язку з екологічною катастрофою у Криму, з Каланчацького та Чаплинського районів Херсонщини станом на 11 вересня евакуйовано понад 400 дітей.

За повідомленням журналістів УНІАН, дітей розмістили в оздоровчих таборах Скадовська. Найближчим часом обласна влада має вирішити питання фінансування подальшого перебування дітей та їхніх батьків. Директор департаменту освіти та науки Херсонської ОДА Євген Криницький розповів журналістам, що до оздоровчих таборів, станом на 11 вересня, прибули 306 дітей шкільного віку в супроводі педагогів і 99 дітей віком до шести років. Передбачається, що діти пробудуть там два тижні, школярі продовжать навчання в школі № 2 у Скадовську.

Наразі у зараз у прикордонних районах області працюють лабораторії, які аналізують стан навколишнього середовища. У разі погіршення ситуації може бути ухвалено рішення про продовження перебування дітей із цих районів в оздоровчих таборах.

Як повідомляв ZAXID.NET, у ніч на 24 серпня 2018 року в окупованому Росією Криму, в місті Армянськ, де розташований завод «Титан», сталися викиди невідомої отруйної речовини, які також дісталися до деяких районів Херсонської області. Згодом кримський «Титан» призупинив роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське