Причиною обвалу моста у Генуї стала людська помилка і недбалість

Компанію, яка експлуатувала міст, оштрафують на €150 млн

15 серпня

Італійська влада притягне до відповідальністі за обвал моста в Генуї компанію Autostrade per l’Italia, яка керує мережею автомобільних доріг країни в рамках концесійних договорів. Про це у середу, 15 серпня, повідомив міністр інфраструктури і транспорту Італії Даніло Тонінеллі, інформує «Інтерфакс».

«Перш за все, керівництво Autostrade per l'Italia має подати у відставку», – заявив Тонінеллі, додавши, що міністерство вже почало процедуру припинення концесійного договору з компанією. Їй загрожує позбавлення ліцензії і штраф у розмірі 150 млн євро.

Як передає La Repubblica, на місце трагедії для інспекції прибув прокурор Франческо Коцці. Він повідомив, що за фактом події прокуратура відкрила кримінальну справу щодо злочинної недбалості і масового вбивства з необережності.

«Це не нещасний випадок, а людська помилка… Ми повинні відповісти на одне питання: чому це сталося? Це наше завдання і ми робитимемо все необхідне», – сказав прокурор.

За його словами, спершу слідчі детально опрацюють дані про хід реконструкції моста і профілактичних робіт, а також відстежать все, що відбувалося там у день трагедії. Наступним етапом будуть слідчі дії щодо відповідних інституцій і компанії, які були залучені до робіт навколо моста.

Як інформував ZAXID.NET, у вівторок, 14 серпня, в італійській Генуї обвалився автомобільний міст. Офіційно підтверджено загибель 39 людей, українців серед загиблих немає.

На момент аварії моста на обваленій ділянці перебували близько 30 легкових автомобілів і три вантажівки. Деякі машини впали в річку, інші застрягли у зруйнованих конструкціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Шляхово-ремонтні підприємства Львова працюватимуть за японською технологією 5S
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня