Чернівецькі каратисти вибороли призові місця на чемпіонаті Європи

На турнірі українські спортсмени вибороли 2 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалі й посіли 5 місце у загальному рейтингу

14:03, 25 серпня 2021

Чернівецькі каратисти вибороли призові місця на чемпіонаті Європи, який відбувся 20-22 серпня у місті Тампере у Фінляндії. Капітан Молодіжної збірної Андрій Заплітний здобув бронзу у ваговій категорії 84 кілограми, а Віра Фоглінська здобула золото у категорії 59 кілограм, повідомила Українська федерація карате.

«Молодіжна збірна України посіла п'яте місце (два золота, чотири срібла та дві бронзи) на 48-му кадетсько-юніорському та 9-му молодіжному чемпіонаті Європи, поступившись командам Туреччини, Італії, Азербайджану та Росії. Змагання відбувались 20-22 серпня у місті Тампере у Фінляндії»,йдеться в повідомленні УФК.

Молоді чернівецькі атлети принесли команді дві нагороди. Віра Фоглінська переплавила свою кадетську бронзу Будапешта-2020 на юніорське золото Тампере-2021. Чернівчанка виграла у категорії 59 кілограм. 15-річна дівчина займається спортом в чернівецькому клубі «Альфа Спорт» із п’яти років. Її тренери – Олександр Сергєєв та Микола Сокольников.

Андрій Заплітний повторив свій бронзовий результат тогорічного чемпіонату Європи. Юнак здобув бронзу у ваговій категорії 84 кілограми. Хлопець займається в чернівецькому клубі «Лідер», його тренери – Олександр Пікулін та Андрій Лазаренко. Для Андрія Заплітного це вже третя бронзова медаль на молодіжних чемпіонатах Європи.

Зазначимо, золото також здобув киянин Ілля Биков у категорії 57 кг. Срібло отримали киянка Валерія Сергеєва в категорії 47 кг, одеситка Аріадна Панчук у категорії 53 кг, мешканець Дніпра Артем Лимрчук 52 кг та Ярослав Федоров з Чорноморська, який вперше в історії піднявся на другу сходинку офіційних змагань в розділі ката. Бронзу також отримала мешканка Запоріжжя Еліна Сєлємєнєва в категорії 68 кг. Наступний старт молодих українських каратистів – етап Молодіжної Ліги, який відбудеться в Стамбулі, 17-19 вересня.