Чернівецький інститут розроблятиме продукцію на замовлення Huawei

19:06, 14 квітня 2017

Китайська компанія Huawei співпрацюватиме з Інститутом термоелектрики НАНУ у Чернівцях. Про це у п'ятницю, 14 квітня, йшлося під час протокольної зустрічі голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука з представниками компанії Huawei та керівництвом Інституту термоелектрики.

Як зазначається буковинські науковці здійснюватимуть розробки на замовлення китайських партнерів. «Компанія має на меті впроваджувати довгострокові дослідження і співпрацювати з українськими науковцями, це сприятиме розвитку обох країн», - зазначив керівник науково-дослідних центрів Нuawei Джун Пенг.

У свою чергу, директор Інституту термоелектрики Лук'ян Анатичук повідомив, що установа вже давно співпрацює з китайськими компаніями. А співпраця з Huawei ставить перед буковинськими науковцями завдання, які не просто виконати. Ці завдання рухають вперед технології.

Компанія Huawei – один зі світових лідерів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Кожен третій дзвінок у світі здійснюється за допомогою телекомунікаційного обладнання цієї компанії. З 1998 року Huawei має представництво в Україні.

Нагадаємо, у лютому 2017 року міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів повідомив, що китайська компанія планує до кінця 2017 року відкрити в Києві науково-дослідний центр. За словами міністра, Україна активно працює над розвитком цифровізації проектів, оскільки це дозволить істотно наростити ефективність кожної галузі та економіки загалом. Президент Huawei у Центральній Азії і Кавказі Лю Хонджюн (Liu Hongyun) заявив про значний потенціал України у сфері розвитку цифрових проектів та технологій і запевнив що допоможе Україні якнайшвидше впровадити технологію 4G.

Huawei – компанія, яка працює в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Продукція компанії представлена більш ніж в 170 країнах світу. У компанії – 16 дослідних центрів по всьому світу. На українському ринку Huawei майже 20 років. Постачає устаткування для будівництва мереж стільникового зв'язку різних стандартів для усіх мобільних операторів країни.