Чернівці без води не через вибори, – «Чернівціобленерго»

18:37, 13 вересня 2010

“Чернівціобленерго” відновить електропостачання об’єктів “Чернівціводоканалу” вже сьогодні. У цьому на спільній селекторній прес-конференції за участі начальника управління житлово-комунального господарства Чернівецької ОДА Георгія Леонтія та керівників “Чернівціобленерго” й “Чернівціводоканалу” запевнив голова правління ВАТ ЕК “Чернівціобленерго” Ярослав Команяк.

Про це ZAXID.NET повідомили у Чернівецькій ОДА.

Водночас він зазначив, що раніше під час наради з головою ОДА, керівники двох підприємств дійшли згоди щодо стовідсоткової оплати поточних боргів водоканалу. Це була одна з умов розблокування рахунків міськводоканалу. “На жаль, домовленості виконані не були. В подальшому, у липні, серпні, йшло збільшення заборгованості, і за серпень місяць заборгованість склала 1,2 млн грн. Це наші кошти, кошти компанії ВАТ ЕК “Чернівціобленерго”, які ми взяли зі свого поточного рахунку і сплатили в енергоринок”, – сказав Ярослав Команяк.

За словами голови правління ВАТ ЕК “Чернівціобленерго”, витрачені обігові кошти, повинні були піти на реконструкцію ліній електропередач, на будівництво нових підстанцій.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

“Замість того, щоб вчасно підготуватися до зими, ми платимо за водоканал. Ми практично взяли кредит для розрахунку з енергоринком у Державному ощадному банку. Цільове призначення кредиту – розрахунки за енергоринок. Цей кредит був витрачений на дотації ДКП “Чернівціводоканалу”, – зазначив Ярослав Команяк.

Окрім цього, Ярослав Команяк заперечив будь-який зв'язок вказаних проблем із майбутніми виборами. «Я бачив у засобах масової інформації прив’язку до виборів – це не до виборів, це прив’язка до зими», – підкреслив керівник “Чернівціобленерго”.

Начальник ДКП “Чернівціводоканал” Дмитро Чекановський, у свою чергу, повідомив, що скрутна фінансова ситуація підприємства зумовлена цьогорічною повінню. Оскільки водойми області були значно замулені, водоканал використовував більше речовин для очищення води, що не передбачалося при закладанні бюджету.