Червоний Хрест заявив про завершення евакуації зі східного Алеппо

09:59, 23 грудня 2016

Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) заявив про завершення операції з евакуації мирних жителів східного Алеппо і двох селищ у провінції Ідліб. Про це повідомляє Reuters.

«Всі мирні жителі, які хотіли піти, були евакуйовані», – заявила прес-секретар МКЧХ Кріста Армстронг.

Наголошується, що операція почалася тиждень тому і проводилася спільно з силами Сирійського арабського Червоного Півмісяця.

В свою чергу, радник ООН з гуманітарних питань Ян Єгеланд повідомив, що з міста Алеппо, яке 22 грудня повністю повернулося під контроль сирійського уряду, було евакуйовано загалом 35 тисяч мирних жителів та військових сирійської опозиції.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

За його словами, близько 35 тис. осіб залишили східну частину Алеппо на 200 автобусах та на 750 вантажних і легкових автомобілях, які проїжджали через ворота «Ramouseh», де перебували спостерігачі ООН.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що урядові війська президента країни Башара Ассада повністю встановили контроль над Алеппо.