«Червоноградтеплоенерго» можуть передати в концесію на 50 років

Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції

28 серпня

«Червоноградтеплоенерго» може перейти до рук сумнівного інвестора. Львівський апеляційний адмінсуд 28 серпня задовільнив скаргу Червоноградської міськради та товариства обмеженої відповідальності «ЗТЕК». Йдеться про передачу цій компанії «Червоноградтеплоенерго» в концесію на 50 років.

Водночас понад 100 мільйонів гривень боргів теплоенерго концесіонер на себе не бере. Вони залишаються в місті. На таке рішення конкурсної комісії ще торік подав до суду депутат облради Володимир Ткачик. Бо, за його словами, у майбутнього концесіонера немає ані достатнього капіталу, ані досвіду.

Конкурсна комісія ухвалила рішення про передачу «Червоноградтеплоенерго» в концесію на 50 років компанії «ЗТЕК» ще в червні 2016 року. Та й компанія була створена «під конкурс».

Позов про визнання нечинним та скасування рішення конкурсної комісії Червоноградської міської ради Львівської області задовольнили. Втім, уже 28 серпня Львівський апеляційний адміністративний суд рішення першої інстанції скасував. Тож міськрада таки зможе передати в концесію «Червоноградтеплоенерго».

«Сьогоднішній суд ухвалив рішення не на користь громади міста Червоноград. Ну, що казати? Люди дійсно хочуть інвестора, але інвестора, який має кошти. Ми будемо збирати підписи, ми будемо подавати касацію», ‒ каже депутат Львівської облради від Червонограда Володимир Ткачик.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, у травні 2016 року на конкурс із передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Червоноградтеплокомуненерго» надійшло лише дві заявки. Тоді взяти в концесію підприємство хотіли ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс» та ТОВ «ЗТЕК-НТ».

ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс» контролюють народні депутати від БПП Ярослав і Богдан Дубневичі. Лише 9% у цій фірмі належить комунальному підприємству «Старичі». Інше ТОВ «ЗТЕК-НТ» належить ТОВ «ЗТЕК», яке контролюють Остап Іваськевич та Зенон Поточний. Іваськевич був депутатом Львівської міськради, членом «Фронту змін» та «Батьківщини». На місцевих виборах 2015 року балотувався як безпартійний, своїм місцем праці вказував ТОВ «ЛТД «Новий Дім», основним контролером якої вказаний кіпріот, на якого записані деякі компанії братів Дубневичів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи