Чоловіча збірна України провалила естафетну гонку чемпіонату світу

17:56, 12 березня 2016

Українські біатлоністи фінішували лише на 16-му місці у чоловічій естафеті світової першості, яка триває у норвезькому Холменколлені.

Збірна України у складі Сергія Семенова, Олександра Жирного, Віталія Кільчицького та Дмитра Підручного впродовж гонки використала 14 додаткових патронів і один раз вирушила на штрафне коло.

Найбільш невдалим для української команди виявився перший етап на стрільбі лежачи, під час якого Сергій Семенов не зумів закрити мішень і отримав одне коло штрафу. Біатлоніст передав естафету Олександру Жирному лише 22-им.

На наступних етапах українці не продемонстрували ідеальної стрільби, хоча й обійшлося без штрафних кіл. Впродовж гонки збірна України не могла піднятись вище 17-ого місця.

Останній етап за українську команду біг Дмитро Підручний, який зумів витягнути збірну на 16 місце.

Переможцями гонки стали господарі турніру - збірна Норвегії. Срібло естафети завоювали німецькі біатлоністи, а бронзовими призерами чемпіонату світу несподівано стала спортсмени із Канади.

Нагадаємо, у норвезькому Холменколлені завершується головна першість біатлонного сезону 2015/16. Завтра, 13 березня, відбудуться останні гонки турніру - жіночі та чоловічі мас-старти, які розпочнуться о 13.55 та о 16.55 відповідно.