«Чорноморець» сенсаційно обіграв «Динамо» у матчі УПЛ

21:55, 15 жовтня 2017

В Одесі на стадіоні «Чорноморець» відбувся заключний матч 12-го туру Прем'єр-ліги, в якому місцевий «Чорноморець» переграв київське «Динамо».

Перший тайм вразив шанувальників «біло-синіх»: на 14-й хвилині півзахисник господарів Кирило Ковалець точно пробив у дальній кут, відкривши рахунок матчу.

На 21-й хвилині гравці «Динамо» допустили обрізку на підструпі до свого штрафного майданчику, чим і скористалися гравці «Чорноморця». Васін зробив передачу на Хобленка, і той відправив другий м'яч у сітку воріт «Динамо».

Кияни, які грали без Хачеріді, Циганкова, Віди, вирушили на штурм воріт господарів у другому таймі. Однак незважаючи на зроблені заміни, все, на що були здатні динамівці - забити один гол, автором якого став Артем Кравець.

Відео 2+2

Нагадаємо, що сьогодні львівські «Карпати» у Кропивницькому розійшлись миром з «Зіркою» - 0:0.