ЧС-2014: Роналду забиває, але Португалія вилітає

21:01, 26 червня 2014

Збірна Португалії не змогла вибороти путівку в 1/8 фіналу мундіалю, що наразі триває у Бразилії. Попри перемогу у матчі зі збірною Гани з рахунком 2:1 португальцям не вистачило очків і забитих голів, аби вийти з групи.

Сьогодні підопічні Паулу Бенту здобули свою першу і останню перемогу на ЧС-2014 у Бразилії. Рахунок зустрічі відкрив ганський футболіст Бойе, який під час португальської атаки випадково закотив м'яч у власні ворота.

Збірна Гани змогла зрівняти вже на 57 хвилині - відзначився Гьян. Паралельно у матчі між збірними Німеччини та США забив Томас Мюллер, що в принципі було на руку португальцям.

Однак, щоб вийти з групи, португальцям потрібно було багато забивати, аби обійти США за різницею м'ячів. Однак збірна Португалії спромоглася лише на один гол - на 80 хвилині забиває головна зірка команди, Кріштіану Роналду.

Попри перемогу португальці пакують валізи додому, а збірні Німеччини і США продовжують боротьбу за звання чемпіона світу.