ЧС-2015: українська збірна поступилась у виїзному матчі в Італії

19:14, 25 жовтня 2014

Національна жіноча збірна України поступилася з рахунком 2:1 збірній Італії.

Італійки зуміли вирвати перевагу ще у першому таймі. У свою чергу єдиним голом української команди відзначилась Дарія Апанащенко. Команди пішли на перерву з рахунком 2:1 і вже в другому таймі не змогли змінити результату.

Нагадаємо, що це перший стиковий матч української збірної у відборі до чемпіонату світу 2015 року, який відбудеться у Канаді. Наші дівчата проведуть матч-відповідь вже 29 жовтня на стадіоні «Арена Львів». Початок матчу о 18.00. Квитки на матч жіночої збірної можна придбати у касах львівського стадіону.

До слова, перемога вдома дозволить українкам вийти на вирішальний етап боротьби за путівку на ЧС-2015. Переможець пари Україна-Італія зіграє у фіналі з переможцем дуету Нідерланди-Шотландія.