Чутки про Конституцію

Цікаво, що буде?

19:22, 18 серпня 2015

Ходять чутки, що голосування по Конституції ("особливий статус" та централізація під президента) збираються призначити на 31 серпня.

Цікаво, що буде?

Вимкнене табло?

Парасолька над Гройсманом?

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Втручання в систему "Рада"?

Тітушки в кулуарах?

Я вважаю, що це голосування не має відбутися, а дехто з фронтовиків взагалі думає, що усі, хто натисне кнопку "за", вчинять злочин і мусять бути покарані.