Чвертьфінал Євро-2012: Німеччина розгромила Грецію – 4:2

23:37, 22 червня 2012

22 червня у Гданську (Республіка Польща) відбувся другий чвертьфінал Євро-2012, в якому зіграли збірні Німеччини та Греції.

Рахунок у матчі відкрили гравці збірної Німеччини. На 39 хвилині поєдинку Філіпп Лам обіграв опікуна і ударом з 18-ти метрів спрямував м'яч у дальній нижній кут – 1:0. У другому таймі гравці збірної Греції зуміли відігратись. Так, на 55 хвилині матчу Дімітріос Салпінгідіс прорвався правим флангом, прострелив, і Георгіос Самарас, випередивши Джерома Боатенга, пробиває Мануелья Нойєра – 1:1. Однак, підопічні Йоахіма Льова через п’ять хвили знову вийшли в перед. Чіткий фланговий навіс від Джерома Боатенга, і Самі Хедіра зльоту вганяє м'яч під поперечку – 2:1.

Уже на 68 хвилині гравці Німеччини забили третій гол. Після штрафного у виконанні Месута Езіла Мірослав Клозе виграв повіятрну дуель у воротаря й захисників - 3:1.

Через шість хвилин Марко Ройс потужним ударом забиває четвертий гол у ворота греків – 4:1.

На 89 хвилині арбітр для грецької команди дав пенальті за гру рукою гравця збірної Німеччини в штрафному майданчику. Дімітріос Салпінгідіс реалізував свій шанс – 4:2.

Збірна Німеччина – другий півфіналіст Євро-2012.

Зазначимо, що на поєдинку була присутня канцлер Німеччини Анґела Меркель.

Учора, 21 червня, визначився перший півфіналіст Євро-2012 – збірна Португалії.

Чвертьфінальна стадія турніру завершиться в неділю у Києві. На головній арені чемпіонату відбудеться матч Англія – Італія.

Додамо, що фінал Євро-2012 відбудеться 1 липня у Києві на стадіоні «Олімпійський».