Екс-міністра з питань економіки в уряді Юлії Тимошенко Богдана Данилишина затримали 19 жовтня ввечері на одній з празьких вулиць «мисливці за головами», повідомляє чеська газета Lidove Noviny з посиланням на речницю чеської кримінальної поліції Павлу Копецку.
Копецка, зокрема, зазначила, що Богдана Данилишина затримали у понеділок, близько 22:00, на одній із вулиць Праги 6. Затримання, за її словами, здійснили з відділу цільового слідства – так звані "мисливці за головами". Також вона наголосила, що затримання пройшло "без проблем", повідомляє чеське видання Lidove Noviny.
"Зараз він (Данилишин – ред.) перебуває в попередньому ув’язненні. Суд розгляне питання про його передачу в Україну", - додала Копецка.
Як інформував ZAXID.NET , 19 жовтня прес-служба МВС повідомила, що Богдана Данилишина, який перебував у міжнародному розшуку, було затримано працівниками Національного центрального бюро Інтерполу Чеської Республіки. Генеральна прокуратура України вже розпочала процедуру екстрадиції затриманого в Україну.
Нагадаємо також, що Данилишину інкримінують завдання збитків державі в особі Міністерства оборони майже на 14 мільйонів гривень через неефективне та надмірне витрачання державних коштів при державних закупівлях.