Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко переконаний, що в Україні відсутня державна інформаційна політика.
«Якщо Уряд не зацікавлений в тому, щоб в Україні була власна національна інформаційна політика, парламент у межах своїх повноважень повинен втрутитися в цю ситуацію», - наголосив М.Томенко. Він поінформував, що сьогодні державні та комунальні медіа перетворюються у кишенькові медіа голів обласних адміністрацій та запропонував профільному Комітету розглянути інформацію про те, як працюють обласні телерадіокомпанії та державні комунальні медіа, - повідомляє прес-служба парламентаря.
Окрім того, Віце-спікер зазначив, що також необхідно розглянути ситуацію з діяльністю Першого національного каналу. Він також звернув увагу на відсутність відповідної реакції на незаконні звільнення низки керівників медіа, про які говорять експерти, зокрема, президента НРКУ В.Набруска, керівника Черкаської обласної телерадіокомпанії М.Калініченка та інших.
Підсумовуючи, Микола Томенко назвав неприпустимим, що при обговоренні такого питання у парламенті не було жодного посадовця, який за нього відповідає: ні керівництва Держкомтелерадіо, ні Нацради. Окрім того, на його переконання, той факт, що всі фракції більшості відмовилися голосувати навіть за основу Звіт Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, яка фіксує реальний стан справ в країні, свідчить, що влада не бажає наводити лад в інформаційній політиці держави.