Держкомтелерадіо заборонило підручник, де Київ названий екс-столицею Росії

10 серпня

Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив ввозити у країну із РФ дві книги антиукраїнського змісту. Про це йдеться на сайті відомства. У підручнику «Англійська мова для школярів та абітурієнтів: топіки, вправи, діалоги», який мало намір ввезти українське видавництво «Арій», у текстах для перекладу з англійської сказано, що Київ був столицею Росії.

«Також фальсифікуються інші історичні факти. Експерти вважають ці "історичні помилки" проявом пропагандистських маніпулятивних технологій держави-агресора», – зазначено на сайті відомства.

Також у книзі «Шпигунки. 12 жінок, які ризикнули усім» пропагуються силові структури Росії. Саме це стало причиною відмови ТОВ «Якабу Трейд» ввозити книгу в Україну.

Нагадаємо, 1 січня 2017 року набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту». Згідно із ним ввежено обмеження на ввезення книжок та іншої друкованої продукції з країни-агресора.

За поширення такої продукції без дозволу Держкомтелерадіо закон передбачає штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен такий випадок, скоєний уперше, і в розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті