Держкомтелерадіо заборонило підручник, де Київ названий екс-столицею Росії

10 серпня

Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив ввозити у країну із РФ дві книги антиукраїнського змісту. Про це йдеться на сайті відомства. У підручнику «Англійська мова для школярів та абітурієнтів: топіки, вправи, діалоги», який мало намір ввезти українське видавництво «Арій», у текстах для перекладу з англійської сказано, що Київ був столицею Росії.

«Також фальсифікуються інші історичні факти. Експерти вважають ці "історичні помилки" проявом пропагандистських маніпулятивних технологій держави-агресора», – зазначено на сайті відомства.

Також у книзі «Шпигунки. 12 жінок, які ризикнули усім» пропагуються силові структури Росії. Саме це стало причиною відмови ТОВ «Якабу Трейд» ввозити книгу в Україну.

Нагадаємо, 1 січня 2017 року набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту». Згідно із ним ввежено обмеження на ввезення книжок та іншої друкованої продукції з країни-агресора.

За поширення такої продукції без дозволу Держкомтелерадіо закон передбачає штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен такий випадок, скоєний уперше, і в розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії