Десятки тисяч українців під Верховною Радою України вимагають відставки уряду. Прихильники євроінтеграції і відставки президента Віктора Януковича оточили весь урядовий квартал, вулиця Грушевського навпроти будівлі Кабінету міністрів, а також будівля Верховної Ради України.
Охорона парламенту посилена. Під стінами Ради перебувають тисячі співробітників спецпідрозділів міліції. Також кілька десятків автобусів із співробітниками правоохоронних органів перебувають у Маріїнському парку, пише Ліга.net.
Автобусами перекрили дорогу мітингувальникам до ВРУ / Фото: Mustafa Nayyem
З боку Маріїнського палацу під будівлею парламенту проходить альтернативний мітинг Партії регіонів. Там встановлена сцена. Учасники акції зібралися на підтримку президента України Віктора Януковича.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиНагадаємо, сьогодні на сесії Верховної Ради України мають розглянути постанову про відставку Кабміну на чолі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим та питання про припинення політичних переслідувань.