«Динамо» і «Дніпро» вийшли у чвертьфінал Ліги Європи

07:53, 20 березня 2015

Утретє за історію незалежної України дві українські команди виступлять у чвертьфіналі Ліги Європи.

Учора, 19 березня, «Динамо» обіграло англійський «Евертон» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на НСК «Олімпійський» завершився з рахунком 5:2. Враховуючи результат першого матчу, в якому перемогу святкували ліверпульці з рахунком 2:1, «Динамо» вийшло в наступну стадію турніру.

У свою чергу, «Дніпро» в Амстердамі за відсутності головного тренера Мирона Маркевича поступився «Аяксу» з рахунком 1:2. Єдиний гол у складі дніпрян забив Євген Коноплянка, що й дозволило «Дніпру» вийти в 1/4 турніру, адже у першому матчі перемогу святкували підопічні Мирона Маркевича з рахунком 1:0.

Окрім українських клубів, до 1/4 фіналу Ліги Європи пройшли «Наполі», «Фіорентина», «Зеніт», «Брюгге», «Севілья» та «Вольфсбург».

Уже в п'ятницю, 20 березня, у швейцарському Ньоні відбудеться жеребкування пар-учасників чвертьфінальної стадії турніру.