«Динамо» мінімально програло «Шахтареві»

22:15, 21 квітня 2017

У п'ятницю, 21 квітня, відбувся центральний матч 26-го туру української Прем'єр-ліги, в якому київське «Динамо» приймало донецький «Шахтар». Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь донецького «Шахтаря».

Перші хвилини пройшли в рівній боротьбі, аж поки на 12-й хвилині гості не відкрили рахунок. Перша небезпечна атака «Шахтаря» призвела до голу. Господарі втратили м'яч у центрі поля, Тайсон виконав навіс з флангу у воротарський майданчик, звідки Феррейра, залишений Антунешом, головою переправив м'яч у дальній кут. Через кілька хвилин Коваль врятував «Динамо» від другого голу. Бернард вийшов на побачення з воротарем, але переграти його не зміг. Надалі «Шахтар» продовжував домінувати на полі, проте в кінці першого тайму віддав ініціативу супернику, але київська команда не зуміла цим скористатися.

Після перерви гравці «Шахтаря» могли подвоїти свою перевагу, коли Бернард невдало виконав навіс зі штрафного, але сам же підхопив м'яч і з гри зробив більш якісну передачу - Коваленкові забракло сантиметрів, щоб з близької відстані забити м'яч у сітку. «Динамо» зуміло два рази забити гол, але в обох випадках арбітр фіксував офсайд. На 79-й хвилині господарі зусиллями Пантіча завдали перший удар у ствір воріт П'ятова. Вийшло несильно, і воротар «Шахтаря» був на місці.

Спроби киян зіграти внічию за допомогою масованих атак в кінці гри були невдалими.

Таким чином «Шахтар» зміцнив своєю лідерство до 14 очок за шість турів до кінця розіграшу Прем'єр-ліги.

Зазначимо, що на футбол прийшли більше 51 тис. відвідувачів.

«Динамо»: Максим Коваль, Александар Пантич, Віторіну Антунеш, Домагой Віда, Володимир Шепелєв, Микола Морозюк, Тамаш Кадр, Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Денис Гармаш, Артем Беседін.

«Шахтар»: Андрій Пятов, Даріо Срна, Олександар Кучер, Ярослав Ракицький, Ісмаїлі, Тарас Степаненко, Тайсон, Марлос, Віктор Коваленко, Бернард, Феррейра.

Слід зазначити, що загалом у чемпіонатах України команди зустрічалися 51 раз. На рахунку «Динамо» до цього матчу було 19 перемог, у «Шахтаря» - 18 при 14 нічиїх.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що керівництво «Динамо» перенесло центральний матч 26-го туру УПЛ з 22-го на 21 квітня через весілля доньки Григорія Суркіса. Між тим, президент «Динамо» Ігор Суркіс спростував інформацію про те, що матч «Динамо» - «Шахтар» перенесли через весілля доньки його брата Григорія. Він повідомив, що «Динамо» домовилося з «Шахтарем» зіграти в п'ятницю через принципові матчі в Кубку у середу.