«Динамо» на останніх хвилинах упустило перемогу у матчі із «Зорею»

09:28, 14 вересня 2014

Київське «Динамо» не втримало перемогу у матчі із луганською «Зорею», завершивши поєдинок із рахунком 2:2.

Підопічні Юрія Вернидуба зуміли відкрити рахунок, коли Хомченовський зі штрафного ідеально перекинув стінку, забивши у ворота Шовковського. Кияни змогли зрівняти вже у другому таймі зусиллями новачка із польського чемпіонату, Лукаша Теодорчика - 1:1.

За 10 хвилин до кінця основного часу зустрічі стався один із ключових епізодів матчу: замість Теодорчика на поле з'явився Кравець, який через 8 хвилин після виходу на поле вивів «Динамо» вперед.

Однак розв'язка сталася вже у додатковий час, коли Желько Любенович із кута штрафного загнав м'яч під поперечину воріт Шовковського.

Таким чином, «Динамо» після 6 турів набрало 14 очок, займаючи третю сходинку у турнірній таблиці УПЛ.