«Динамо» на останніх хвилинах вирвало нічию у матчі з «Порту»

09:15, 17 вересня 2015

Київське «Динамо», яке після трирічної перерви повернулося до розіграшу Ліги чемпіонів, внічию завершило матч першого туру проти португальського «Порту».

Першими в рахунку повели господарі НСК «Олімпійського» - на 20 хв гол у ворота «драконів» забив Олег Гусєв. Однак вже за декілька хвилин нападник гостей Венсан Абубакар зрівняв рахунок - 1:1.

Суперники зуміли провести рівний за силами поєдинок і вже під завісу матчу португальці, скориставшись помилкою Олександра Рибки, зуміли забити знову - на 82 хв дублем відзначився Абубакар.

До завершення матчу залишались лічені хвилини, коли Віталій Буяльський після навісу зі штрафного пробив головою у ворота Ікера Касільяса - 2:2.

У паралельному матчі цієї ж групи «Челсі» розгромив ізраїльський «Маккабі» з рахунком 4:0.