«Динамо» обіграло «Дніпро», а «Шахтар» переміг «Олександрію» в матчах УПЛ

22:01, 6 листопада 2016

Київське «Динамо» перемогло «Дніпро»в гостьовому матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 2:1. Відкрив рахунок матчу на 21-й хвилині - Артем Бесєдін, який головою замкнув подачу зі штрафного у виконанні Віктора Циганкова.

Однак, через три хвилини арбітр Катерина Монзуль призначила сумнівний пенальті у ворота «Динамо»,коли Сергій Сидорчук в своїй штрафній відбирав м'яч у Євгена Політило. Його реалізуав  Руслан Ротань.

Переможний гол забив на 69-й хвилині Сергій Сидорчук, який вразив дев'ятку воріт «Дніпра» сильним ударом здалеку, пише УНІАН.

Таким чином, «Динамо» набрало 30 очок, обігнало луганську «Зорю» за різницею забитих і пропущених голів та вийшло на друге місце в турнірній таблиці. «Дніпро» з п'ятьма очками залишився на передостанньому місці УПЛ.

В іншому матчі донецький «Шахтар» переміг «Олександрію» з рахунком 2:1. Обидва голи «гірники» забили у першому таймі. Голами відзначились Дентіньо та Факундо Феррейру.

На початку другого тайму «Олександрія» відіграла один гол після того, як Роман Яремчук скористався грубою помилкою Даріо Срни, вийшов один на один з Андрієм П'ятовим і легко його переграв.

Після цієї перемоги «Шахтар» продовжує очолювати турнірну таблицю, випереджаючи «Динамо» і «Зорю» в турнірній таблиці на 8 очок. «Олександрія» залишилася на п'ятому місці в чемпіонаті.