«Динамо» обіграло «Порту» у матчі Ліги чемпіонів

23:35, 24 листопада 2015

Київське «Динамо» здобуло перемогу у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів із португальським «Порту» з рахунком 0:2.

Кияни розпочали гру трохи невпевнено, віддаючи перевагу господарям поля. Однак  до середини першого тайму «динамівці» освоїлися і демонстрували якісний дисциплінований футбол.

Підопічні Сергія Реброва почали створювати моменти біля воріт Ікера Касільяса, проте знаменитий голкіпер тримав свої ворота на замку. Однак на 34 хв матчу гравці «Порту» порушили правила проти Сергія Рибалки і рефері присудив пенальті, з яким легко справився Андрій Ярмоленко - 0:1.

Другий тайм потішив вболівальників київського «Динамо» ще більше - кияни не лише спокійно вели гру, а раз за разом брали штурмом ворота португальців. На 64 хв парагваєць Дерліс Гонсалес вийшов один на один із Ікером Касільясом. Воротар зумів відбити м'яч, який рикошетом залетів у ворота «Порту» - 0:2.

До завершення основного часу господарі поля під незадоволений свист трибун намагалися зрівняти рахунок, однак цього вечора фортуна була на боці киян. Зокрема, на останніх хвилинах матчу «Динамо» могло пропустити - ситуацію врятувала перекладина.

Наразі «Порту» і «Челсі» набрали по 10 очок у турнірній таблиці групи G, «Динамо» має в активі 8 очок, а «Маккабі» - 0 пунктів.

Кияни завершуватимуть груповий етап цьогорічної Ліги чемпіонів матчем проти ізраїльського «Маккабі», який відбудеться 9 грудня на НСК «Олімпійський».