«Динамо» обіграло «Шахтар» під час запеклого «Ель Класіко»

21:37, 5 жовтня 2014

Київському «Динамо» вдалося мінімально обіграти донецький «Шахтар» під час 8 туру Прем'єр-ліги України. Єдиний гол у зустрічі забив Домагой Віда на 71 хвилині.

Запекле українське «Ель Класіко» не минулося без емоційних та неоднозначних моментів. Гравці багато фолили один проти одного: арбітр продемонстрував 10 жовтих карток, а на 62 хвилині був змушений дістати червону картку для «гірника» В'ячеслава Шевчука.

У результаті «Шахтар» пропустив вже у меншості, хоча до останніх хвилин намагався взяти ворота «Динамо», якому востаннє програвали у чемпіонаті України ще 3,5 роки тому.

До слова, з 1992 року «Шахтар» і «Динамо» провели між собою 66 матчів у всіх турнірах. 18 матчів завершилися внічию, на рахунку обох команд по 24 перемоги. Різниця м'ячів - 88-86 на користь київського «Динамо». Сьогоднішній матч вивів киян вперед у класичному протистоянні українських грандів.