«Динамо» оголосило загальну мобілізацію вболівальників на матч із «Генгамом»

12:31, 20 лютого 2015

Столичний клуб закликав усіх футбольних вболівальників підтримати «Динамо» під час матчу-відповіді у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи проти французького «Генгама».

«Видалення протягом менше п'яти хвилин Андрія Ярмоленка і Юнеса Беланда буквально перевернули весь перебіг поєдинку з «Генгамом» з ніг на голову. Зрештою суперники скористалися своєю величезною перевагою і все ж зуміли перемогти.

Але іноді такі перемоги схожі на поразку, адже мінімально поступившись, динамівці морально подвоїли, а то й потроїли свої сили перед повторним поєдинком.

Вболівальники київського «Динамо» ніколи не залишали свою улюблену команду у важку годину. А вона настала, адже французи травмували ще й Джермейна Ленса та Сергія Сидорчука... У зв'язку з цим оголошується динамівська футбольна мобілізація. Команді як ніколи потрібна підтримка 12-го гравця.

Віримо, що разом ми створимо 26 лютого неповторну атмосферу, яка допоможе нашим хлопцям перемогти! Приходьте на головну спортивну арену країни. Початок матчу о 20:00», - йдеться у зверненні клубу на офіційному сайті «Динамо».

Нагадаємо, ще до перерви між таймами у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи «Генгам» - «Динамо» кияни залишились у меншості, оскільки арбітр матчу за сумнівним рішенням видалив Андрія Ярмоленка та Юнеса Беланду.

Перемагаючи 1:0, у другому таймі «Динамо» пропустило два голи і зазнало поразки у матчі.