«Динамо» поступилось «Манчестер Сіті» у Києві

23:36, 24 лютого 2016

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, що відбувався у Києві на НСК «Олімпійський», «Динамо» програло «Манчестер Сіті» з рахунком 1:3.

На початку першого тайму господарі поля спробували нав'язати свою гру, однак гравці «Манчестер Сіті» швидко перейняли ініціативу і зуміли відкрити рахунок на 15 хв зустрічі. Автором першого голу став Серхіо Агуеро.

Другий м'яч у ворота Олександра Шовковського «городяни» забили вже перед перервою - на 40 хв матчу відзначився Давід Сільва.

На початку другого тайму надію вболівальникам «Динамо» повернув Віталій Буяльський, який на 58 хв зустрічі забив у ворота Джо Харта - 1:2.

У другій половині зустрічі кияни більше контролювали м'яч і створювали більше моментів, що не завадило на 90 хв матчу Яя Туре забити третій гол у ворота київського «Динамо» - 1:3.

Поєдинок «Динамо»-«Манчестер Сіті» на НСК «Олімпійський» відвідав президент України Петро Порошенко. Також на стадіоні були присутні президент ФФУ Андрій Павелко, головний тренер збірної України Михайло Фоменко та тренер національної команди Андрій Шевченко.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» - «Динамо» відбудеться 15 березня.