«Динамо» пройшло у групу Ліги Європи, «Олександрія» програла БАТЕ і вилетіла

22:24, 24 серпня 2017

У четвер, 24 серпня, дві українські команди – «Динамо» та «Олександрія» – грали матчі-відповіді кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Обидві команди перед тим з суперниками – португальським «Марітіму» та білоруським БАТЕ відповідно, зіграли на виїзді у нічиї: кияни 0:0, а олександрійці зуміли забити у Білорусі, тож 1:1.

Щодо «Динамо», то кияни не мали особливих проблем з португальцями. Спочатку вдалося відзначитися Денису Гармашу після помилки захисника, а після цього і Микола Морозюк точно пробив зі штрафного.

У другому таймі «Динамо» довело перевагу над суперником до тььох голів – Дерліс Гонсалес вдало скористався навісом від Андрія Ярмоленка і з гострого кута пробив по воротах Шарлеса.

Лише після цього гравці «Марітіму» зуміли скоротити відставання – гол на рахунку Ердема Шена, який скористався метушнею у штрафному майданчику господарів і першим пробив по воротах Максима Коваля.

Таким чином «Динамо» за сумою двох матчів пройшло у наступний раунд змагань.

У той час у Олександрії місцева команда так і не зуміла пройти БАТЕ і вийти у групову стадію Ліги Європи. Хоча ще у першому таймі Василь Грицук вивів українську команду вперед завдяки голу з пенальті.

Та по перерві Марко Іваніч, який відзначився і у матчі в Білорусі, двічі забив у ворота Юрія Паньківа на 70 та 73 хв. До кінця гри рахунок більше не змінився, і «Олександрія», поступившись у домашньому матчі 1:2, покинула Лігу Європи.

Тож у груповій стадії турніру зіграють «Динамо» та луганська «Зоря», яка потрапила туди напряму. Жеребкування відбудеться 25 серпня.

Нагадаємо, сьогодні своїх суперників у Лізі чемпіонів отримав донецький «Шахтар».