«Динамо» розгромило «Наполі» у молодіжній лізі УЄФА

17:53, 13 вересня 2016

Команда «Динамо» U-19 перемогла ровесників з італійського «Наполі» з рахунком 4:1. Зустріч відбулася 13 вересня на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського у Києві.

Рахунок зустрічі відкрили динамівці, щоправда, не на свою користь - на 25 хв автоголом відзначився Ахмед Алібеков. Кияни пробували відігратися ще до перерви, однак так і не змогли зрівняти рахунок.

Проте вже у другому таймі «Динамо» швидко забило у ворота «Наполі» - на 50 хв точний удар під поперечину з гострого кута реалізував Назар Русин. Через кілька хвилин кияни подвоїли перевагу - забив Богдан Михайличенко.

На 77 хв Назар Русин оформив дубль, а через кілька хвилин Богдан Лєднєв довів рахунок до розгромного - 4:1.

Матч Ліги чемпіонів між основними командами «Динамо» і «Наполі» відбудеться 13 вересня. Початок о 21.45.