«Динамо» вперше в історії забило 6 голів у Лізі чемпіонів

Київське «Динамо» розгромило турецький «Бешикташ» з рахунком 6:0

23:45, 6 грудня 2016

У шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» розгромило турецький «Бешикташ» з рахунком 6:0.

Кияни відкрили рахунок матчу на 9 хв зустрічі, коли після подачі Андрія Ярмоленка свій перщий гол у Лізі чемпіонів забив 20-річний Артем Бєсєдін.

На 30 хв зустрічі кияни заробили пенальті, яке вдало реалізував Андрій Ярмоленко, а «Бешикташ» залишився у меншості. Через кілька хвилин Віталій Буяльський довів рахунок до розгромного вже у першому таймі - 3:0, хоча перед перервою с забив автогол - 4:0.

У другому таймі турецька команда відбивалась вже у дев'ятьох - на 57 хв арбітр вилучив з поля ще одного гравця «Бешикташу». Кияни у свою чергу забили ще два м'ячі - на 60 хв відзначився Сергій Сидорчук, а на 77 хв удар реалізував Жуніор Мораес.

Розгромна перемога над «Бешикташем» в останньому матчі групового етапу Ліги чемпіонів не вплинула на позицію «Динамо» у турнірній таблиці. З однією перемогою, двома нічиїми і трьома поразками кияни залишаються на останньому місці в групі і не виходять у весняну частину єврокубків.

До цього кияни лише тричі перемагали із розгромним рахунком у Лізі чемпіонів: у сезоні 1997/1998 «Динамо» двічі обіграло «Барселону» на групповм етапі (3:0 і 4:0), а в сезоні 2000/2001 кияни перемогли «Андерлехт» з рахунком 4:0.

Додамо, що перед матчем Ліги чемпіонів «Динамо» - «Бешикташ» у Києві відбулись масові сутички фанатів, в яких 10 осіб отримали поранення.