«Динамо» здобуло перемогу над «Карпатами» у Львові

22:10, 11 березня 2016

Матч 18 туру української Прем’єр-ліги між «Динамо» та «Карпатами» у Львові в п’ятницю, 11 березня, завершився з рахунком 2:1 на користь киян.

У першому таймі рахунок відкрив гравець «Карпат» Амбросій Чачуа. Він зумів забити гол на 27 хвилині з подачі Гегама Кадимяна.

«Динамівці» проявили себе у другому таймі. На 55 хвилині матчу гол забив Лукаш Теодорчик. На 64 хвилині вирішальний гол забив Андрій Ярмоленко.

Гра не обійшлася без жовтих карток: на 40 хвилині її отримав Амбросій Чачуа («Карпати»), на 45 хвилині – Домагой Віда, на 90 хвилині матчу картку отримав і Гегам Кадимян («Карпати»).

Зазначимо, після матчу на рахунку «Динамо» - 49 очок і команда мінімум на дві доби стала одноосібним лідером турнірної таблиці УПЛ. Донецький «Шахтар», у якого 46 балів, в неділю, 13 березня, проведе матч проти дніпропетровського «Дніпра».